Aktualności arrow Projekty unijne
Wycieczka do Laboratorium Wyobraźni PPNT w Poznaniu

Minionego czwartku (16 marca br.) grupy przyrodnicze z gimnazjum i liceum miały okazję na chwilę oderwać się od szkoły i wybrać się do Laboratorium Wyobraźni PPNT w Poznaniu. Tam uczestnicy rzucili bliżej okiem na świat przedmiotów ścisłych. Poznali drugie, chemiczne oblicze rzeczy codziennego użytku, odkryli fizyczny sekret zegara czy huśtawki oraz zmierzyli się z matematycznymi zagadkami. Uczniowie nie ukrywali zadowolenia i chętnie brali udział w doświadczeniach. Z uśmiechami na twarzach wsiedli do autokaru i wrócili do Gorzowa, zabierając ze sobą nie tylko nowy zasób wiedzy, ale również pozytywne wrażenia oraz satysfakcję z miło spędzonego czasu.

Wycieczka edukacyjna została dofinansowana ze środków Unijnych w ramach projektu: "Kształtowanie kompetencji kluczowych na potrzeby rynku pracy na obszarze MOF Gorzowa".

Julia Kłosek

Poznań Laboratorium Wyobraźni 16.03.2017r.(obejrzyj)

Szczecin Eureka 15.03.2017r.(obejrzyj)

Realizujemy Projekt Partnerski
Kształtowanie kompetencji kluczowych na potrzeby rynku pracy na obszarze MOF Gorzowa Wlkp.