Aktualności arrow Sport
MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

10.06.16r odbył się MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ. Około godziny 13 uczniowie zebrali się na boisku szkolnym przy Szkole Podstawowej nr 17. Pierwszą połowę rozegrała klasa 1b gimnazjum z klasą 6b i skończyła się wynikiem 5:1. Drugą połowę rozegrała klasa 1a gimnazjum z klasą 6a. Po zaciętej walce mecz zakończył się wynikiem 7:3 dla klas gimnazjalnych. Po rozegranym turnieju uczniowie ustawili się do zrobienia pamiątkowych zdjęć i wręczenia dyplomów.

FINAŁ WOJEWÓDZKI w piłce siatkowej

17 kwietnia 2015 w Kostrzynie nad Odrą odbył się FINAŁ WOJEWÓDZKI w piłce siatkowej dziewcząt w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży, podczas którego nasze uczennice (Dojczman Weronika, Krajkowska Iga, Krzyżaniak Julia, Krzyżanowska Roksana, Podlaszewska Daria, Roszko Paulina, Sokól Patrycja, Wierzbicka Julia, Wiśniewska Julia (klasa 3B), Kukurowska Sandra (klasa 2B), Łężak Anna, Matuszak Maja i Dębińska Natalia (klasa 1B) pod opieką p. Anny Bujanowskiej) zmierzyły się z zespołami z Nowej Soli, Sulechowa i Kostrzyna nad Odrą. W tym roku poziom, jaki reprezentowały wszystkie drużyny był zaskakująco wysoki. Po ciężkich bojach wyniki przedstawiają się następująco:

I - Sulechów, II - Nowa Sól, III - Kostrzyn nad Odrą i IV - Gim. 3 Gorzów Wlkp.
Mimo, iż naszym dziewczętom nie udało się stanąć na podium - jesteśmy z nich bardzo dumni!

Dojczman Weronika, Krajkowska Iga, Krzyżaniak Julia, Krzyżanowska Roksana, Podlaszewska Daria, Roszko Paulina, Sokól Patrycja, Wierzbicka Julia, Wiśniewska Julia (klasa 3B), Kukurowska Sandra, Cichocka Karolina (klasa 2B), Łężak Anna, Matuszak Maja i Dębińska Natalia (klasa 1B) pod opieką p. Anny Bujanowskiej w Sulęcinie w dniu 24 marca 2015 r. w rejonowych rozgrywkach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w piłce siatkowej dziewcząt zajęły II miejsce i prawo udziału w finale wojewódzkim. W turnieju brały udział drużyny z Gorzowa Wlkp., Kostrzyna nad Odrą i Sulęcina - drużyna z Ośna Lubuskiego nie dotarła na rozgrywki. Nasza drużyna uległa nieznacznie zespołowi z Kostrzyna nad Odrą, ale w finale wojewódzkim będzie mieć szansę na rewanż.
Gratulujemy i trzymamy kciuki za występy w Kostrzynie.

p. Anna Bujanowska

Nasze siatkarki - mistrzyniami Gorzowa!

Miło mi poinformować, iż uczennice naszej szkoły zdobyły złoty medal i Mistrzostwo Gorzowa Wlkp. w piłce siatkowej dziewcząt!!!

Reprezentacja Gimnazjum nr 3 w składzie: Dojczman Weronika, Krajkowska Iga, Krzyżaniak Julia, Krzyżanowska Roksana, Kukurowska Sandra, Podlaszewska Daria, Roszko Paulina, Sokół Patrycja, Wierzbicka Julia, Wiśniewska Julia (nauczyciel: Anna Bujanowska) awansowały do etapu rejonowego.
Mocno trzymamy kciuki i życzymy dziewczynom dalszych sukcesów!
p. Anna Bujanowska
Mecze czwórek piłkarskich chłopców
W każdy czwartek i piątek, podczas długiej przerwy,  rozgrywane są mecze w ramach turnieju "czwórek piłkarskich" chłopców. Spotkania "każdy z każdym" wg tabeli Bergera, 2x7min. Wygrana 2 punkty, remis 1, a przegrana 0 punktów.
Zmagania przewidywane są do lutego 2015 r.
Organizator: Beata Łopacińska, sędzia główny: Adam Pryliński.  ZAPRASZAMY!

Gorzowska Spartakiada Młodzieży - mamy sukces!

Miło nam poinformować, iż dziewczęta w składzie: Justyna Matkowska, Zofia Horodeczna i Julia Kłosek dnia 20.10.2014 brały udział w Gorzowskiej Spartakiadzie Młodzieży w tenisie stołowym i pokonując gimnazja nr 9, 7, 13 zdobyły III miejsce w Gorzowie. Gratulujemy!
Opiekun B.Łopacińska

<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 Następna > Ostatnia >>