header image
Aktualności arrow Sport
Sport
Sportowe relacje
Napisał nauczyciel   

14.11 odbył się drugi mecz naszej drużyny tym razem w Gorzowie.
Pierwszy mecz o 11 grałyśmy z Zieloną Górą. W pierwszym secie byłyśmy zestresowane i miałyśmy duże problemy z odbiorem piłki i dlatego nie mogłyśmy wyprowadzić ataku.
Przegrałyśmy 15:25. W drugim secie dodałyśmy sobie otuchy, a dzięki motywacji trenerki uwierzyłyśmy w swoje możliwości. Odbierałyśmy, atakowałyśmy, ale zielonogórzanki nie odpuszczały. Po zaciętej grze wygrałyśmy 25:23. Ostatnią szansę na rehabilitację miałyśmy w trzecim secie. Był różnie zacięty co poprzedni. Żadna drużyna nie dawała za wygraną. Niestety popełniałyśmy sporo własnych błędów. Set przegrałyśmy 12:15. Wynik meczu to 2:1 dla rywalek.
Następny mecz rozegrał Drzonków z Zieloną. Bez problemów zielonogórzanki pokonały je 2:0.
Ostatni mecz  grałyśmy z Drzonkowem. Wynik w pierwszym secie: 7:25, w drugim 13:25 oczywiście oba dla nas. Punkty mówią chyba same za siebie i nie ma co komentować....Dziewczyny totalnie nie potrafiły się odnaleźć na boisku, ale nas to nie martwi. ;-)
Po dwóch kolejkach jesteśmy pierwsze w grupie. Następne mecze już 12.12.
red. sportowy Magda Kołodziej

Niegościnne parkiety Międzyrzecza
 

21.11.2010 rozegrany został turniej młodzików w piłce siatkowej w Międzyrzeczu, gdzie nasza drużyna zmierzyła się z zespołami: gospodarzem „Kasztelanem" Międzyrzecz oraz „Tęczą" Krosno Odrzańskie. Niestety naszym zawodnikom nie udało się nawiązać walki i obydwa mecze przegraliśmy
w stosunku 2:0.

 Wyniki spotkań oraz terminarz oraz inne wiadomości z kręgu siatkówki znajdziecie się na stronie internetowej LZPS: http://lzps.pl/

Tomasz Gornow 


Napędziłyśmy stracha dotąd niepokonanym
Napisał nauczyciel   

24.10 rozegrane zostały w Sulechowie pierwsze mecze drugiej grupy Ligi Młodziczek, w której startują uczennice II b wspomagane przez trzy uczennice z klasy l b.

Turniej rozpoczął mecz Sulechów- Drzonków zakończony zdecydowanym zwycięstwem gospodarzy.

Drugi mecz rozegrała nasza drużyna z Drzonkowem. Bez większych problemów również pokonałyśmy rywalki 2:0. Wiedziałyśmy, że jesteśmy lepsze i to nam pomogło. Przeciwniczki miały spore problemy z odebraniem zagrywki oraz skutecznym i kończącym akcję atakiem.
Ostatni mecz grałyśmy z Sulechowem. W pierwszym secie nie radziłyśmy sobie z odbiorem mocnej zagrywki rywalek, ale dawałyśmy z siebie wszystko. Niestety przegrałyśmy 15:25. Drugi set- to dopiero była walka. Sulechowianki, które wyszły na parkiet pewne kolejnej wygranej czekało wielkie rozczarowanie. Gdy po udanym początku prowadziłyśmy 15:8 w ich oczach malowało się przerażenie i zagubienie. Nie wiedziały co robić, a trener wykorzystał wszystkie zmiany i czasy. Walczyłyśmy do końca o każdą piłkę. Po bardzo zaciętym meczu niestety przegrałyśmy 23:25.
Tym sposobem jesteśmy drugie w grupie i dumne, że napędziłyśmy stracha dotąd niepokonanym Sulechowiankom. ;-)
redaktor sportowy: Magda Kołodziej


Relacje z siatkarskiej Lubuskiej Ligi Młodzików

Od 24 października nasi uczniowie biorą udział w lidze młodzików rozgrywają swoje turnieje.
Na pierwszy drużyna GSZS Gorzów Wlkp. wyjechała do Gubina, gdzie rozegrała spotkania z drużynami MKST „Astra" Nowa Sól i MLKS „Volley" Gubin.
 

Pierwszy set w meczu z Nową Solą był jednostronny i nasi chłopcy wygrali go w wysoko 25:9. W drugim secie trochę uśpieni łatwym zwycięstwem pozwolili przeciwnikowi odskoczyć na kilka punktów i nie udało się do końca seta dogonić przeciwnika, czego skutkiem była przegrana do 20. Mecz rozstrzygnął się w trzecim secie wygranym przez nasz zespół 15:6. W następnym meczu zmierzyliśmy się z gospodarzem turnieju z którym przegraliśmy w dwóch setach 25:18, 25:16.

Drugi turniej ligi odbył się w Drezdenku, gdzie nasza drużyna oprócz gospodarza zmierzyła się z zespołem z Żagania. Pierwszym naszym przeciwnikiem na turnieju była drużyna WKS „Sobieski" Żagań z którą udało nam się wygrać w trzech setach 2:1 (22-25, 25-18, 25-9). Nie potrafiliśmy niestety nawiązać walki z gospodarzem,  drużyną UKS „Sokół" Drezdenko której ulegliśmy w 2 setach do 16 i 13. Podobny przebieg miał trzeci z kolei turniej, na który drużyna GSZS udała się do Sulęcina. Ponieśliśmy porażkę z drużyną gospodarzy, natomiast wygraliśmy z drużyną UKS „Jedynka" Szprotawa 2:1

 W składzie GSZS występują: Kacper Garus, Łukasz Góreczny, Michał Hejzner, Igor Kubik, Maciej Łukowiak, Adrian Piasecki, Oskar Sitkowski, Paweł Sokolnicki (kl. 2b), Ireneusz Krajkowski, Jacek Kowalczyk, Bartosz Kowalski, Jacek Urbaniak, Oskar Konopczyński, Igor Korzeniewski, Marcin Jastrzemski, Horacy Błocki i Michał Frąckowiak (kl. 1b). Trenerem zespołu jest Tomasz Gornow

Tomasz Gornow 


Nasi uczniowie w rozgrywkach Lubuskiej Ligi Młodzików w siatkówce
 W tegorocznej edycji Lubuskiej Ligi Młodzików w siatkówce bierze udział 9 zespołów w tym uczniowie klas 2b i  1b naszej szkoły reprezentujący zespół GSZS Gorzów Wlkp.

W skład zespołu wchodzą : Kacper Garus, Łukasz Góreczny, Michał Hejzner, Igor Kubik, Maciej Łukowiak, Adrian Piasecki, Oskar Sitkowski, Paweł Sokolnicki (kl. 2b), Ireneusz Krajkowski, Jacek Kowalczyk, Bartosz Kowalski, Jacek Urbaniak, Oskar Konopczyński, Igor Korzeniewski, Marcin Jastrzemski, Horacy Błocki i Michał Frąckowiak (kl. 1b). Trenerem zespołu jest Tomasz Gornow. Rozgrywki odbywają się w formie turniejów, w których uczestniczą po trzy drużyny, gra toczy się do dwóch wygranych setów. Pierwsze trzy zespoły z ligi po zakończeniu rozgrywek będą reprezentować województwo w rozgrywkach ogólnopolskich. Oprócz naszej drużyny w lidze występują STS „Olimpia" Sulęcin, MLKS „Volley" Gubin, UKS „Sokół" Drezdenko, SKS „Tęcza" Krosno Odrzańskie, UKS „Kasztelan" Międzyrzecz, WKS „Sobieski" Żagań, MKST „Astra" Nowa Sól, UKS „Jedynka" Szprotawa.

wyniki spotkań oraz terminarz znajduje się na stronie internetowej LZPS: http://lzps.pl/index.php?option=com_joomleague&func=showRanking&p=39

 
Tomasz Gornow 

 
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 28 - 36 z 58
Nasze logo
Filmoteka Szkolna
S.O.S
http://www.mlodziezowasiatkowka.pl/pliki/ed/publikacje/sos_y_logo_pion_full_jpg.jpg
Projekt edukacyjny
Certyfikaty
Polecamy
Gościmy
Aktualnie jest 11 gości online
Monitoring w naszej szkole sponsoruje: