Aktualności arrow Samorząd szkolny arrow Wiosna, wiosna, ach to ty!
Wiosna, wiosna, ach to ty!
 21 marca uczniowie Gimnazjum nr 3 powitali wiosnę. Z tej okazji Samorząd Uczniowski wraz z nauczycielami wychowania fizycznego przygotowali konkurencje, w których mogli się zmierzyć przedstawiciele wszystkich klas. Pierwsze punkty można było zdobyć za przebranie klasy na wylosowany kolor, 100% frekwencję i wykonaną wcześniej marzannę. Następnie uczniowie każdej z klas zmierzyli się w 6 konkurencjach: rzut marzanną do symbolicznego stawu, skojarzenia wiosenne, zjedzenie cytryny z uśmiechem na ustach i 3 konkurencje sportowe.
Bezkonkurencyjna okazała się klasa 2b, drugie miejsce zajęła klasa 1a, a trzecie klasa 2a. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za dobrą zabawę.

Aktualnie jest 1 gość online