Aktualności arrow Imprezy szkolne arrow Zajęcia integracyjno - laboratoryjne w TOEE
Zajęcia integracyjno - laboratoryjne w TOEE

5.10.2016r. klasa 1a Gimnazjum wybrała się na pierwszą wycieczkę klasową. Wraz z wychowawcą p. Anną Czarnecką oraz z pedagogiem szkolnym p. Barbarą Stasiak, klasa wybrała się na zajęcia integracyjno - laboratoryjne do TOEE - Transgranicznego Ośrodka Edukacji Ekologicznej w Zalesiu.
Na owym wyjeździe sprawdzaliśmy się z wiedzy chemicznej, a także sami praktykowaliśmy w laboratorium czy to z ciekłym azotem, czy też z zasadami i kwasami.

Następnie miło spędziliśmy czas integrując się w grach i zabawach przygotowanych przez panią pedagog. Dzięki tym zabawom mogliśmy się poznać z całkiem innej strony.
Zwieńczeniem naszej wyprawy było ognisko z kiełbaskami smażonymi na kijach. Mniam ;-)

Wszystkim ogromnie dziękuję za wspólnie spędzony czas. Liczę, że to dopiero początek naszych wspólnych wypraw.
Anna Czarnecka