Aktualności arrow Imprezy szkolne arrow Dzień Nauczyciela
Dzień Nauczyciela

W czwartek 13-ego października, w naszej szkole odbyło się bardzo ciekawe starcie pomiędzy drużyną uczniów, a drużyną nauczycieli. Konkurencja polegała na odpowiedzi na pytania o naszej szkole. Po usłyszeniu pytania uczeń bądź nauczyciel, który znał odpowiedz musiał zadzwonić dzwonkiem, jeśli odpowiedział źle, szansę dostawał jego przeciwnik. Zwyciężyła drużyna nauczycieli z wynikiem 10:7. Zabawa była przednia, wszyscy świetnie się bawili dopingując swoim drużynom. Pod koniec spotkania ogłosiliśmy wyniki konkursu i wręczyliśmy dyplomy zwycięzcom poszczególnych kategorii. A oto wyniki :
Najsympatyczniejszy nauczyciel - P. Jolanta Kulej Najbardziej elegancki nauczyciel - P. Anna Czarnecka. Najostrzejszy nauczyciel - P. Iwona Pacześna Nauczyciel roku 2016 - P. Jolanta Kulej
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, a nauczycielom jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego !
Julia