Aktualności arrow Biblioteka arrow Szkolna akcja dla uczniów Gimnazjum nr 3-Oceń książkę
Szkolna akcja dla uczniów Gimnazjum nr 3-Oceń książkę
W bibliotece Gimnazjum nr 3 rusza nowa akcja „Oceń książkę".
Dzieląc się z innymi czytelnikami swoją opinią na temat wybranej książki według kryterium: wciągająca, dobra, przeciętna, słaba pomagasz im w wyborze ciekawej książki i przyczyniasz się do popularyzacji czytelnictwa wśród młodzieży.
Pierwszą propozycją jest „Dwanaście prac Herkulesa" Agaty Christie.
Kolejne propozycje książek, które zostaną poddane ocenie uczniów można zgłaszać w bibliotece szkolnej. Liczymy, że akcja „Oceń książkę" zyska wasze uznanie.
A zatem: CZYTAJ, OCENIAJ I OPINIUJ!
TYTUŁ: „Dwanaście prac Herkulesa"
AUTOR: Agata Christie
Poirot planuje spektakularne pożegnanie z zawodem detektywa. Podobnie jak jego imiennik, grecki bohater, pragnie dokonać dwunastu wspaniałych dzieł, które przejdą do historii. Jego siła nie leży w mięśniach, tylko w szarych komórkach: postanawia zatem rozwiązać dwanaście trudnych i zawiłych spraw, które niczym dwanaście prac mitycznego Herkulesa wymagają geniuszu i niemal boskich zdolności.
WYNIKI GŁOSOWANIA:
W głosowaniu udział wzięło ........ uczniów.
Książka jest:
WCIĄGAJĄCA dla ......... uczniów