Aktualności arrow KOŁO FILMOWE TRÓJKI arrow Zobacz film naszych uczniów. Widzisz. Nie zgadzaj się! REAGUJ!
Zobacz film naszych uczniów. Widzisz. Nie zgadzaj się! REAGUJ!

Uczniowie naszego liceum zrealizowali spot filmowy nawiązujący do tematu promowania właściwych postaw  w szczególności ludzi młodych, którzy - z różnych powodów - nie mają odwagi, aby reagować w sytuacjach, kiedy są świadkami zakupu i spożywania napojów alkoholowych przez osoby niepełnoletnie. Film został wysłany na konkurs dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych województwa lubuskiego pn. „Widzisz. Nie zgadzaj się! REAGUJ!", którego organizatorami są: Zarząd Województwa Lubuskiego oraz Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wlkp., Komenda Wojewódzka Policji w Gorzowie Wlkp. oraz Regionalne Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze.

Wiodącym tematem III edycji konkursu „Widzisz Nie zgadzaj się! REAGUJ!” jest uświadomienie   ludziom młodym, iż ich postawa ma nie tylko wpływ na ich własne bezpieczeństwo i zdrowie, ale również może wpłynąć na zachowania i zmianę postaw sprzedawców alkoholu oraz osób niepełnoletnich kupujących i spożywających alkohol.