Aktualności arrow Siatkarski Ośrodek Szkolny arrow II Charytatywny Meczu Piłki Siatkowej Kromka chleba Caritas
II Charytatywny Meczu Piłki Siatkowej Kromka chleba Caritas

W dniu 17 września 2017r. na Hali Sportowej przy ul. Czereśniowej w Gorzowie Wlkp. odbył się II Charytatywny Meczu Piłki Siatkowej Kromka chleba Caritas zorganizowany przez Caritas Diecezji Zielonogórsko - Gorzowskiej. Celem imprezy było pozyskanie środków na dożywianie dzieci z placówek wsparcia dziennego, prowadzonych przez Parafie i Parafialne Zespoły Caritas w Gorzowie Wlkp.
W pokazowym meczu wystąpili siatkarze, trenerzy a także miłośnicy gorzowskiej siatkówki m.in. Waldemar Wspaniały, Sebastian Świderski, Roman Bartuzi, Jakub Głuszak, Tomasz Paluch, Jerzy Gerstenkorn, Jan Łojewski, Stanisław Kuryś, Krzysztof Gierczyński, Tomasz Kucharski, Waldemar Malinowski, Tomasz Gornow i wielu innych. Spotkanie trybun oglądała licznie przybyła publiczność, a wśród niej Katarzyna Zaroślińska, Elżbieta Ciaszkiewicz, Marek Ciaszkiewicz, Nikołaj Mariaskin, Marcin Kobiałko.
Przed meczem gwiazd nasi kadeci z S.O.S. przy Gimnazjum nr 3 reprezentujący klub GSZS Gorzów Wlkp. zmierzyli się z zespołem UKS „Set" Gorzów Wlkp. wygrywając 4:0.
Imprezie towarzyszyło przyznanie złotych i srebrnych odznak PZPS dla siatkarzy i działaczy związanych z siatkówką. Można było zobaczyć puchary z Finałów Mistrzostw Świata, jak również trofea zdobyte przez siatkarzy Stilonu Gorzów. Po zakończeniu spotkań wszyscy przenieśliśmy się przed halę sportową, gdzie zorganizowany był piknik. W II Charytatywnym Meczu Piłki Siatkowej Kromka chleba Caritas zebrano 3407 zł.
Fot. A. Łukowiak, T. Gornow