header image
Aktualności arrow Imprezy szkolne arrow IV Międzyszkolny Konkurs Pieśni Patriotycznej
IV Międzyszkolny Konkurs Pieśni Patriotycznej
Napisał nauczyciel   

11 listopada2017r. obchodziliśmy 99 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji w naszej szkole został zorganizowany już IV Międzyszkolny Konkurs Pieśni Patriotycznej. 10.11.17r. odbył się pierwszy etap, w którym wyróżnione zostały trzy najlepsze wykonania. 13.11.17r. podczas uroczystego apelu klasy te zaprezentowały swoje piosenki przed publicznością.
Jury w składzie: Pan Dyrektor Janusz Hwozdyk, Pan Dyrektor Zbigniew Prędkiewicz, Pani Monika Makowska oraz Pan Piotr Tomczak oceniali występy biorąc pod uwagę ogólne wrażenia artystyczne, zaangażowanie klasy, zaprezentowane stroje...
Największy aplauz zdobyli uczniowie klasy IIB Liceum wykonując piosenkę "My Pierwsza Brygada" i to oni zdobyli pierwsze miejsce. Pięknie wykonane zostały kolejne wyróżnione piosenki klasy: III Gimnazjum i I A Liceum. Na zwycięzców czekała słodka nagroda-pyszne cukierki i pamiątkowy dyplom.
Każdego roku obserwujemy coraz wyższy poziom oraz większe zaangażowanie uczniów. Mamy nadzieję, że w następnym roku z okazji stuletniej rocznicy ,będziemy mogli przeżywać podobne chwile wzruszenia.
Dla zwycięzców- GRATULACJE !

Dorota Szymankiewicz


Nasze logo
Filmoteka Szkolna
S.O.S
http://www.mlodziezowasiatkowka.pl/pliki/ed/publikacje/sos_y_logo_pion_full_jpg.jpg
Projekt edukacyjny
Certyfikaty
Polecamy
Gościmy
Aktualnie jest 38 gości online
Monitoring w naszej szkole sponsoruje: