header image
Aktualności arrow Konkursy szkolne arrow Konkurs ortograficzny z języka angielskiego
Konkurs ortograficzny z języka angielskiego
Napisał nauczyciel   
 Uczniowie musieli wykazać się niezła znajomością alfabetu angielskiego, a także poprawną pisownią wielu trudnych angielskich słów. Ponadto dokonywali korekty błędnie zapisanych wyrazów. Najwięcej punktów na tym etapie zdobyły uczennice klasy 3b Adrianna Jaworska (31 pkt.) i Malwina Radzewicz (27,5 pkt) i to one będą reprezentowały nasza szkołę w etapie międzyszkolnym, który będzie miał miejsce 19 kwietnia 2011 w Gimnazjum nr 4. Wszystkim uczestnikom gratulujemy uzyskanych wyników i zachęcamy do dalszego studiowania trudnej, aczkolwiek pięknej ortografii angielskiej.

Nasze logo
Filmoteka Szkolna
S.O.S
http://www.mlodziezowasiatkowka.pl/pliki/ed/publikacje/sos_y_logo_pion_full_jpg.jpg
Projekt edukacyjny
Certyfikaty
Polecamy
Gościmy
Aktualnie jest 21 gości online
Monitoring w naszej szkole sponsoruje: