Aktualności arrow Ekologia arrow WDZIĘCZNOŚĆ PSIAKÓW
WDZIĘCZNOŚĆ PSIAKÓW

W dniach 24 -31 października 2012 roku w Gimnazjum nr 3 odbywa się akcja „Październik miesiącem dobroci dla zwierząt". W ramach tej akcji zachęcamy uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w zbiórce suchej karmy, puszek, kocy i środków opatrunkowych dla zwierząt ze schroniska AZORKI w Gorzowie Wlkp.
Uczniowie klasy I a codziennie na długiej przerwie dyżurować będą w gabinecie nr 22, czekając na dary dla schroniska.
Nie czekaj pomóż psom i kotom z gorzowskiego schroniska przetrwać zimę!
W zamian otrzymasz wdzięczność psiaków i kartkę niepytkę, którą możesz zrealizować na dowolnym przedmiocie do końca roku kalendarzowego.
Jednocześnie zapraszamy chętnych uczniów wraz z rodzicami do aktywnej pomocy schronisku przez cały rok. Można skorzystać z adopcji psa lub kota, adopcji wirtualnej, wolontariatu. Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie www.schronisko.gorzow.pl
Organizatorzy: klasa Ia i p. Iwona Pacześna