Aktualności arrow KOŁO FILMOWE TRÓJKI arrow Nasze filmy pokażą na Festiwalu Filmów Frapujących!
Nasze filmy pokażą na Festiwalu Filmów Frapujących!
 Miło nam zakomunikować, że na Festiwalu Filmów Frapujących, którego organizatorem jest Miejski Ośrodek Sztuki pokazane zostaną produkcje filmowe uczniów z naszego gimnazjum.
Zapraszamy już dziś od godziny 15.00 do Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej na film pt. Nowa, którego autorkami są Siatkarki z II b.
W sobotę natomiast wśród innych ciekawych produkcji filmowych zostaną zaprezentowane nasze filmy animowane pt. Legendy gorzowskie.
Cieszymy się, że filmowcy z Trójki zostali zauważeni, a ich filmy docenione udziałem w pokazie Festiwalu Filmów Frapujących.

Zachęcamy do udziału w Festiwalu. Przed wami pokazy konkursowe i pozakonkursowe, spotkanie z kinem węgierskim, filmy dla dzieci, produkcje Studia Munka, pokazy specjalne i dyskusje z twórcami, koncert "Żółtych kalendarzy", spektakl "Alicja w lustrach" Teatru U Przyjaciół.

Miejsca festiwalowe:
- Miejski Ośrodek Sztuki: Kino 60 krzeseł, sala multimedialna, Active Space, ul. Pomorska 73
- Art Cafe, ul. Teatralna 9
- WiMBP, s 216, ul. Sikorskiego 107
Wstęp na wszystkie projekcje i wydarzenia w ramach FFF - wolny
Szczegóły i program Festiwalu znajdziecie na www.mosart.pl