Aktualności arrow Osiągnięcia arrow ZNANE SĄ JUŻ WYNIKI KONKURSU Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO!
ZNANE SĄ JUŻ WYNIKI KONKURSU Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO!
  W środę 21.11. trzy uczennice z klasy 3b: Dorota Plichowiec, Agata Stemerowicz oraz Weronika Kaczmarek rywalizowały w szkolnym etapie konkursu przedmiotowego z języka
angielskiego.
Rozwiązywały one test składający się z 7 zadań. Rozwiązanie tych zadań wymagało niesamowitej wiedzy i umiejętności wykraczających poza podstawę programową realizowaną w gimnazjum. Mimo tak wysokiej poprzeczki wszystkie trzy uczestniczki konkursu uzyskały dobry wynik.
Z ogromną też przyjemnością zawiadamiamy, iż wynik Agaty Stemerowicz okazał się tak wysoki, iż pozwolił zakwalifikować się jej do etapu rejonowego.
Wszystkim dziewczynom gratulujemy, a w szczególności naszej zwyciężczyni i obiecujemy trzymać za nią kciuki, gdy będzie brała udział w kolejnym etapie konkursu.

Nauczyciele języka angielskiego