header image
Aktualności arrow Sport arrow Nasi siatkarze- najlepsi!
Nasi siatkarze- najlepsi!
Napisał nauczyciel   

W siatkarskich zmaganiach najlepszą drużyną turnieju okazali się reprezentanci naszej szkoły- Michał Woźny, Michał Napierała i Jakub Kaczmarek. Na następnych miejscach znaleźli się uczniowie z Gimnazjum nr 12 i Gimnazjum nr 20. Organizatorzy przyznali także nagrodę dla najlepszego zawodnika, którym okazał się Michał Woźny. Zwycięzcy dostali pamiątkowe puchary.

Reprezentantom naszej szkoły gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Julia, 3B
zdjęcia: Zespół Szkół Budowlanych w Gorzowie Wlkp.

Nasze logo
Filmoteka Szkolna
S.O.S
http://www.mlodziezowasiatkowka.pl/pliki/ed/publikacje/sos_y_logo_pion_full_jpg.jpg
Projekt edukacyjny
Certyfikaty
Polecamy
Gościmy
Aktualnie jest 6 gości online
Monitoring w naszej szkole sponsoruje: