Aktualności arrow Sport arrow SIATKARSKIE POTYCZKI RODZINNE
SIATKARSKIE POTYCZKI RODZINNE
  10.05.2014 roku odbyły się X SIATKARSKIE POTYCZKI RODZINNE PAMIĘCI ROBERTA KOWALSKIEGO.
Minutą ciszy uczczono pamięć naszego kolegi Roberta i tych, którzy odeszli od nas ostatniego roku -Halinkę Wasik-Młynarczyk, Stanisława Wojciechowicza, Alberta Żurawskiego, Piotra Gintowta i Marcina Rascha. Do Turnieju zgłosiło się 25 par (12 par w grupie młodszej i 13 par w grupie starszej). Drużyny składały się z rodzica i dziecka, rodzeństwa lub kuzynostwa. Rozpiętość wiekowa była bardzo duża - od klasy IV do licealistów.
Turniej rozgrywany był systemem brazylijskim. Każdy zespół biorący udział w turnieju został obdarowany upominkiem i medalem uczestnictwa. Drużyny, które zajęły miejsca od Ido III otrzymały nagrody rzeczowe i puchary. Toczyła się zacięta rywalizacja do ostatniej piłki, ale wszyscy uczestnicy grali wg zasady fair- play.

Najlepszymi okazali się:

GRUPA MŁODSZA: