header image
Aktualności arrow Sport arrow MISTRZYNIE GORZOWA
MISTRZYNIE GORZOWA
Napisał nauczyciel   
 
 Na przełomie listopada i grudnia 2013r. uczennice naszej szkoły brały udział w rozgrywkach piłki siatkowej w ramach Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży i zdobyły I miejsce - uzyskując kwalifikacje do rozgrywek na szczeblu wojewódzkim.

05 marca 2014r. dziewczęta rywalizowały w rejonowych rozgrywkach siatkarskich, które od były się w Kostrzynie nad Odrą zajmując II miejsce. Awansowały do półfinału wojewódzkiego w Sulęcinie, który odbędzie się 27.03.2014r.
Skład reprezentacji szkoły:

Daria Rybarczyk, Oliwia Słomińska, Sandra Mińczuk, Natalia Klimek, Paula Borczyńska, Anita Aksentowicz, Iwona Kubiak, Julia Miszczak, Ola Dąbrowska, Kamila Grusza, Daria Podlaszewska, Weronika Dojczman, Roksana Krzyżanowska, Paulina Roszko, Julia Wierzbicka, Opiekun: Beata Gerstenkorn
Lubuska Liga Kadetek
Dziewczęta brały udział w Lubuskiej Lidze Kadetek od października 2013 do lutego 2014 roku w siatkówce . Drużyny biorące udział w tej lidze to: Kostrzyn, Nowa Sól , Drzonków, Gubin, Ośno lubuskie, Sulechów, Żagań, Żary i Gorzów Wlkp.
Rywalizacja odbywała się w systemie każdy z każdym i rewanż. Liga toczyła się w bardzo zaciętej rywalizacji.
Dziewczęta zakończyły rywalizację na VI miejscu.

Trener: Beata Gerstenkorn

 
 

Nasze logo
Filmoteka Szkolna
S.O.S
http://www.mlodziezowasiatkowka.pl/pliki/ed/publikacje/sos_y_logo_pion_full_jpg.jpg
Projekt edukacyjny
Certyfikaty
Polecamy
Gościmy
Aktualnie jest 15 gości online
Monitoring w naszej szkole sponsoruje: