header image
Aktualności
POLA NADZIEI 2015/2016
Napisał nauczyciel   
Uczniowie, rodzice i nauczyciele 3 LO zapraszamy do wzięcia udziału w Ogólnopolskiej Kampanii „POLA NADZIEI" 2015-2016, która służyć ma propagacji idei hospicyjnej, rozumianej jako wszechstronna pomoc choremu na choroby nowotworowe (ale i jego rodzinie) w stanach terminalnych. Akcja organizowana jest przez Hospicjum Św. Kamila w Gorzowie Wlkp. Zakupione żonkile w cenie 1,5 zł będzie można wziąć do domu lub posadzić pod naszym szkolnym dębem by móc oglądać je wiosną. Żonkil ma przypominać, że umieranie jest częścią życia, i że trzeba być przygotowanym na to doświadczenie, a przy okazji rozumieć tych, którzy doświadczają zmagania się z różnorodnością towarzyszących takim sytuacjom problemom.

Nasze logo
Filmoteka Szkolna
S.O.S
http://www.mlodziezowasiatkowka.pl/pliki/ed/publikacje/sos_y_logo_pion_full_jpg.jpg
Projekt edukacyjny
Certyfikaty
Polecamy
Gościmy
Aktualnie jest 8 gości online
Monitoring w naszej szkole sponsoruje: