POLA NADZIEI 2015/2016
Uczniowie, rodzice i nauczyciele 3 LO zapraszamy do wzięcia udziału w Ogólnopolskiej Kampanii „POLA NADZIEI" 2015-2016, która służyć ma propagacji idei hospicyjnej, rozumianej jako wszechstronna pomoc choremu na choroby nowotworowe (ale i jego rodzinie) w stanach terminalnych. Akcja organizowana jest przez Hospicjum Św. Kamila w Gorzowie Wlkp. Zakupione żonkile w cenie 1,5 zł będzie można wziąć do domu lub posadzić pod naszym szkolnym dębem by móc oglądać je wiosną. Żonkil ma przypominać, że umieranie jest częścią życia, i że trzeba być przygotowanym na to doświadczenie, a przy okazji rozumieć tych, którzy doświadczają zmagania się z różnorodnością towarzyszących takim sytuacjom problemom.