Aktualności arrow Siatkarski Ośrodek Szkolny arrow Turnieje mini siatkówki
Turnieje mini siatkówki

Siatkarski Ośrodek Szkolny przy Gimnazjum nr 3 Gorzów zorganizował dwa turnieje mini siatkówki chłopców. Pierwszy z nich dobył się na Sali sportowej SP nr 1 28.03.2015r. Rywalizowały w nim „2-ki" siatkarskie. Do turnieju przystąpiły 22 zespoły ze szkół z Gorzowa Wlkp. oraz Drezdenka. Pierwsze miejsce w turnieju zajął zespół SP17(1) , drugi był zespół SP5(1),a trzeci SP1 Drezdenko (3) . Najlepsze trzy zespoły uzyskały awans do turnieju wojewódzkiego.

11.04. bieżącego roku na hali gorzowskiego OSiR-u przy ulicy Słowiańskiej odbył się turniej mini siatkówki w kategorii „3" i „4" chłopców. Do rywalizacji przystąpiło 9 zespołów trójek siatkarskich i 10 czwórek.
Do turnieju wojewódzkiego „3" zakwalifikowała się z pierwszego miejsca drużyna SP1, drugiego SP17(1) i trzeciego SP1 Drezdenko(1). W czwórkach siatkarskich zwyciężył zespół SP13(1), druga była drużyna SP5(1), a na trzecim miejscu zajęła SP15.

W sumie w obydwu turniejach uczestniczyło 112 dzieci z 9 szkół, rozegrano 124 spotkania.
Wszystkie spotkania były sędziowane przez uczniów klasy I i III S.O.S. w Gorzowie Wlkp.
Dziękuję za pomoc organizacji turniejów Annie Bujanowskiej, Jerzemu Bogucie, Piotrowi Wójciakowi, Marcinowi Kurysiowi, Janowi Łojewskiemu i Łukaszowi Lamcha oraz zawodnikom S.O.S Gorzów Wlkp.

Tomasz Gornow, Trener S.O.S w Gorzowie Wlkp.