Aktualności arrow KOŁO FILMOWE TRÓJKI arrow Nasz nauczyciel z nagrodą PISF!
Nasz nauczyciel z nagrodą PISF!

Miło nam zakomunikować, iż pani Małgorzata Miszczak została laureatką prestiżowej nagrody Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

Nagrody PISF przyznawane przez Kapitułę pod przewodnictwem Agnieszki Odorowicz, dyrektor PISF wręczone zostały 16 września br. na uroczystej gali podczas 40. Festiwalu Filmowego w Gdyni.

Są to jedyne polskie nagrody za znaczące osiągnięcia w upowszechnianiu i promocji polskiego kina. Pani Małgorzata otrzymała nagrodę w kategorii Edukacja młodego widza, jako liderka Filmoteki Szkolnej w województwie lubuskim.

Nagrody PISF są szczególnym wyróżnieniem w branży filmowej, doceniającym pracę osób i instytucji niezwiązanych z produkcją filmów. Kategorie, w których przyznawano te zaszczytne wyróżnienia, to m. in. krajowe wydarzenie filmowe, książka o tematyce filmowej, dyskusyjny klub filmowy, krytyka filmowa, dystrybucja polskiego filmu, rekonstrukcja cyfrowa dzieł polskiej kinematografii, edukacja młodego widza.

Materiał Filmoteki Szkolnej -zobacz
Pani Małgorzacie gratulujemy i  życzymy kolejnych sukcesów!