Aktualności arrow Start
Realizujemy Projekt Partnerski
Kształtowanie kompetencji kluczowych na potrzeby rynku pracy na obszarze MOF Gorzowa Wlkp.

Szkoła z Filmoteką ma coś specjalnego!

Razem z nami zaprasza gorzow24.pl !

IV Międzyszkolny Konkurs Pieśni Patriotycznej

11 listopada2017r. obchodziliśmy 99 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji w naszej szkole został zorganizowany już IV Międzyszkolny Konkurs Pieśni Patriotycznej. 10.11.17r. odbył się pierwszy etap, w którym wyróżnione zostały trzy najlepsze wykonania. 13.11.17r. podczas uroczystego apelu klasy te zaprezentowały swoje piosenki przed publicznością.
Jury w składzie: Pan Dyrektor Janusz Hwozdyk, Pan Dyrektor Zbigniew Prędkiewicz, Pani Monika Makowska oraz Pan Piotr Tomczak oceniali występy biorąc pod uwagę ogólne wrażenia artystyczne, zaangażowanie klasy, zaprezentowane stroje...
Największy aplauz zdobyli uczniowie klasy IIB Liceum wykonując piosenkę "My Pierwsza Brygada" i to oni zdobyli pierwsze miejsce. Pięknie wykonane zostały kolejne wyróżnione piosenki klasy: III Gimnazjum i I A Liceum. Na zwycięzców czekała słodka nagroda-pyszne cukierki i pamiątkowy dyplom.
Każdego roku obserwujemy coraz wyższy poziom oraz większe zaangażowanie uczniów. Mamy nadzieję, że w następnym roku z okazji stuletniej rocznicy ,będziemy mogli przeżywać podobne chwile wzruszenia.
Dla zwycięzców- GRATULACJE !

Dorota Szymankiewicz

<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>