header image
Aktualności arrow Start
Start
Wiosennie z Azorkami
Napisał nauczyciel   
  21 marca 2017 przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wraz z przedstawicielami klas 1a, 2b, 3a odwiedzili Schronisko Azorki.
Uczniowie zawieźli karmę, miski i smycze, które uczniowie i rodzice podarowali na rzecz schroniska. Szczególnie dziękujemy Laurze z 3a i jej mamie. Wizyta ta była również okazją do przyjrzenia się sytuacji psów w schronisku i odnalezienia sposobów pomocy im.  W czasie tej wizyty narodził się pomysł wirtualnej adopcji jednego psa. Dowiedzieliśmy się, że nie wszystkie psy można adoptować. Naszą uwagę przyciągnęły dwa szczególnie miłe pieski.
 

8 marca
Napisał nauczyciel   
 
Jak wszyscy wiemy, 8 marca to szczególny dzień dla wszystkich Pań. Cieszymy się ogromnie, gdy Panowie wręczają nam kwiatki czy czekoladki, ale przede wszystkim, gdy o nas pamiętają. Nasi Panowie również nie zapomnieli. Każda koleżanka, pani nauczycielka czy pracująca w szkole pani, otrzymała kwiatka oraz cieplutkie życzenia od naszych chłopaków. Bardzo dziękujemy chłopakom za miły gest!
Julka

DZIEŃ JĘZYKA OJCZYSTEGO  21 luty 2017
Napisał nauczyciel   
 
Radośnie ogłaszamy, że trzyosobowa drużyna uczennic naszego gimnazjum zajęła IV miejsce w VI edycji Konkursu Polonistycznego dla Gimnazjalistów „Na końcu języka”, który zorganizowało I liceum Ogólnokształcące w Gorzowie Wlkp..

Do zwycięskiej drużyny należą: Aleksandra Jocz, Alicja Giżycka i Natalia Swyst.

 
 Gratulujemy!

Anna Starzyńska-Maniecka


<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 31 - 36 z 332
Nasze logo
Filmoteka Szkolna
S.O.S
http://www.mlodziezowasiatkowka.pl/pliki/ed/publikacje/sos_y_logo_pion_full_jpg.jpg
Projekt edukacyjny
Certyfikaty
Polecamy
Gościmy
Aktualnie jest 26 gości online
Monitoring w naszej szkole sponsoruje: